Thursday, 2018-12-13, 9:12 AM | Welcome Guest

Argetohu

Youtube Downloader

Si mund te shkarkoni video nga youtube! Shkoni tek www.youtube.com zgjidhni videon dhe kopjoni adresen URL te videos dhe bejeni "paste" ketu tek Youtube Downloader pastaj shtypni "Submit" Pastaj kur t'ju dale nje buton i shkruar ne te Download shtypeni dhe keshtu e ruani ne Pc tuaj.

KUJDES!Kur ta merrni videon duhet t'ja nderroni emrin dhe ne fund te emrit te vendisni .flv PSH: "emri.flv"
Login form
News calendar
«  December 2018  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Search
Site friends
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 132
Tag Board