Monday, 2019-04-22, 5:50 PM | Welcome Guest

Argetohu

Emotions

Smile  Domethenia Smile  Domethenia
:-)  Buzeqeshje:)  Qeshje dredharake
:-}  Buzeqeshje me mall;-)  Miqesor
>:-D  Zgerdhitje:-)  I merzitur
:-|   Indiferent:->  I kenaqur
:-<  Zhgenjim >:->  Djallezor
>;->   Djallezor por mik:-P   Gjuha
$-)   Para ne dore%-)   Konfuz
%*S   I bere m**  me grushta%-6   Me iku truri
(:-O   Shume i habitur(-:   Mengjerash
(:-)   Jam i qete(:-:)   Dy tipa
(:-|   Jam i zgjuar(:|   Jam nje koke veze
*.o)   Jam klloun*<:-)   Veshje e vitit te ri
.-)   Jam qorr,-)   Ta bej me sy
:-#   Jam kapiten:-(   I merzitur shume
-:-)   Jam Punk:°-(   Po qaj
:---)   Genjeshter e madhe:-))   Shume i gezuar
:-*   Puthje:*)   I dehur
:-/   I pavendosur:-?   Nuk kuptoj
:-@   Po bertas:-[   Jam vampir
:^)  Genjeshter e vogel:-=)   Kam mustaqe
:-{)   Mustaqe:-{}   Buze te lyera
:-||   I nxehur:~)   Ne lote
:=)   Kam 2 hude:8)   Derr
:-9   Po lepij buzet:-X   Censur
@-->-->-   Trendafili[:-)   Perdor WalkMan
[:]   Jam nje robot{:-)   Paruke
|-)   Po fle+-:-)   Baba ose pothuajse
<:-|   Jam gomar<|-)   Jam kinez
<|-(   Jam kinez mendjemadh=:-)   Me floket perpjet
8-)   Kam syzeB-)   Mbaj syze dielli
B:-)   Syze dielli mbi koke O:-)   Buzeqeshje engjelli
X-(   Vdiqa]:-)   Kokefort dhe i lumtur

Login form
News calendar
«  April 2019  »
SuMoTuWeThFrSa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Search
Site friends
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 133
Tag Board