Monday, 2019-04-22, 5:08 PM | Welcome Guest

Argetohu

Youtube Downloader

Si mund te shkarkoni video nga youtube! Shkoni tek www.youtube.com zgjidhni videon dhe kopjoni adresen URL te videos dhe bejeni "paste" ketu tek Youtube Downloader pastaj shtypni "Submit" Pastaj kur t'ju dale nje buton i shkruar ne te Download shtypeni dhe keshtu e ruani ne Pc tuaj.

KUJDES!Kur ta merrni videon duhet t'ja nderroni emrin dhe ne fund te emrit te vendisni .flv PSH: "emri.flv"
Login form
News calendar
«  April 2019  »
SuMoTuWeThFrSa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Search
Site friends
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 133
Tag Board